Tedavilerimiz
Botox

 

İstanbul Botox

Hemen hemen herkesin kabusu olan kırışıklıklar, genetik faktörü ya da yaşlanmaya bağlı olarak belirebilmektedir. Aşırı mimik kullanımı da yüzde kırışıklık oluşmasına neden olmaktadır. Bu gibi sebeplerden dolayı yüzde oluşan kırışıklıklar, botoks uygulaması ile kolayca giderilebilmetkedir. 

Tabii sadece kırışıklıklar değil, göz çevresi, kaş arası ve alın - burun köklerinde bulunan çeşitli sorunları da çözebilen botoks, oldukça pratik bir şekilde uygulanabildiği için günümüzün en sık tercih edilen uygulama yöntemlerinden biri haline geldi.

Elitium hastanesi profesyonel çalışanları tarafından uygulanan botoks, yüzde korkma ve şaşırma gibi olumsuz ifadelerin yol açtığı sorunlara da hızlı bir çözüm buluyor. Bu sayede kişi, botoks İstanbul sayesinde genç ve bir o kadar da zinde bir görünüme sahip oluyor. Botoks İstanbul içerisinde oldukça popüler hale gelmiş ve daha sonra tüm Türkiye'ye yayılmıştır.

Botoks Nedir?

Botoks, Clostridium botulinum adlı yararlı bir bakteriden elde edilen toksin maddeye denmektedir. Sinir uçları üzerinden uygulanan botoks, uçlar üzerinde iletimi sağlayan maddelerin ilk olarak salınımını engeller, daha sonrasında ise sinirler ile organlar arasında iletimi durdurarak etkisini yavaş yavaş göstermeye başlar.

Temelde istenmeyen kırışıklıklardan kurtulmak amaçlı kullanılan botoks uygulaması, en geniş uygulama alanına sahip operasyonlardan bir tanesidir. Yani neredeyse her türlü alanda botoks uygulamasına rastlanabilir. Kırışıklıklar dışında özellikle migren hastaları tarafından da sık sık tercih edilmektedir. İstanbul botox fiyatları ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Diş kanal tedavisi, dişte kanal tedavisi, diş kanal tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için saydamızı ziyaret ediniz.

Botoks Başka Hangi Alanlarda Uygulanır?

Botoks, estetik sektörünün en limitsiz uygulamalarından bir tanesidir. Kırışıklık ve migren tedavisinin yanı sıra yüz şekillendirme operasyonlarında da botoks uygulamasından destek alınmaktadır. Bunun dışında aşırı terlemeye maruz kalan kişiler de botoks uygulamasından destek alarak aşırı terleme sorunundan kurtulabilmektedir. Eğer İstanbul Avrupa yakasındaysanız Beylikdüzü botox merkezi olan Elitium hastanesini ziyaret edebilirsiniz.

botoks fiyatları ise botoks uygulamasının hangi alanda kullanılacağına göre değişiklik göstermektedir. Tabii botox fiyatları etkileyen bir diğer temel unsur ise uygulamanın nerede yapılacağıdır. İstanbul özel Elitium hastanesinde profesyonel çalışanlar tarafından beylikdüzü botox uygulaması yaptırabilir ve verimli bir sonuç elde edebilirsiniz.