Estetik ve Güzellik Merkezi

İstanbul Estetik ve Güzellik Merkezi

Estetik görünüm elde etmek ve gerekli bakımların yapılması adına tıbbi işlem/ uygulamaların planlandığı, uygulandığı, takip edildiği hizmet birimlerine estetik ve güzellik merkezi adı verilir. Bu merkezlerde çeşitli cerrahi uygulamalardan tedavi takiplerine estetik alanında ihtiyaç duyulan tüm işlemler gerçekleştirilir. İstanbul estetik ve güzellik merkezi Elitium hastanemizde alanında uzman hekimler ve yetkin kadrolar aracılığıyla estetik uygulamaların tamamı profesyonel çerçevede ve nitelikli şekilde sunulmaktadır. Botoks, dolgu, rinoplasti ve daha pek çok estetik uygulama etkin yöntem ve teknikler ışığında İstanbul güzellik ve estetik merkezlerinde yapılmaktadır.

Rinoplasti Nedir?

Rinoplasti; burun estetik işlemlerinin genel adıdır. Burun yüzün merkez bölgesinde yer alması sebebiyle fiziki özelliklerine bağlı olarak estetik duruşu en fazla etkileyen organdır. Bazı yapısal bozukluklar, oluşum sorunları ya da sonradan hasarlar nedeniyle burunda fiziki problemler meydana gelebilir. Ya da bireylerin estetik algısına uygun olmadığını düşündükleri bir görünüm oluşabilir. Tıbbi teknolojinin her geçen gün gelişimiyle burun estetiği alanında büyük dönüşümler yaşanmıştır.

Estetik uygulamalara duyulan ihtiyaç bazı hallerde tıbbi gereklilikten de doğmaktadır. Yapısal bozuklukların neden olduğu solunum sorunları, hasar sonrası yapısal düzenleme gibi nedenlere bağlı olarak estetik uygulamalar yapılabilir. Hem estetik amaçlı hem de tıbbi tedavi gereksinimi olarak yapılan rinoplastiler İstanbul estetik ve güzellik merkezi nde alanında uzman hekimler tarafından planlanır ve gerçekleştirilir.

Rinoplasti işlemleriyle birlikte burundaki yapı ya da şekli bozuklukların düzeltilmesi oldukça kolay hale gelmiştir. Aynı zamanda bu tıbbi teknolojilerin üstün performansı sayesinde ve uzman hekim yetkinlikleri aracılığıyla profesyonel şekilde yapılan işlemleri iyileşme süreleri oldukça kısalmıştır.

Rinoplasti Fiyatları

Estetik uygulamaların kapsamı, uygulama teknikleri ve tedavi takip süreci her hastanın sahip olduğu özelliklere ve operasyonel yapıya göre farklılık göstermektedir. Dolayısıyla rinoplasti fiyatları da uygulamanın bütününde planlanan yapının kapsamıyla doğru orantılıdır. Estetik uygulamaların adımları, ardıl seans ya da operasyon ihtiyaçları gibi hususlar da göz önüne alınarak belirlenen fiyatlandırma tarifeleri; her uygulamada farklılık arz edebilir.

Elitium Tıp Merkezi aracılığıyla tüm estetik uygulama hizmetlerine en nitelikli ve güvenilir biçimde ulaşabilirsiniz. Online iletişim kanalları aracılığıyla randevu bilgisi edinebilir veya hizmet detaylarına yönelik talepte bulunabilirsiniz. Estetik uygulamalarda alanın uzmanlarıyla, etkin planlamalar dahilinde hizmet alabileceğiniz tüm işlemlere yönelik olarak iletişim kurabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Bölüm Hekimleri