Saç Ekim Merkezi

 

İstanbul Saç Ekim Merkezi

Yapılan araştırmalara göre saç, bir insanın özgüven seviyesini etkileyen en önemli unsurlardan bir tanesidir. Dış görünüşün vazgeçilmezi olan saç, ilerleyen yaşlarda dökülebiliyor ve insanlar, bu gibi sebeplerden dolayı depresyon gibi psikolojik sorunlarla baş etmek zorunda kalıyor.

Bu gibi durumlarda ise devreye saç ekimi giriyor. Çeşitli nedenlerden dolayı saç dökülmesi ya da kaybı yaşayan kişiler, İstanbul saç ekim merkezi aracılığı ile eski görünümlerine tekrar kavuşabilmekte. Aynı zamanda seyreklik ve kellik gibi sorunların da üstesinden saç ekimi ile gelmek mümkündür. Hemen bir İstanbul saç ekim merkezine başvurun.

Beylikdüzü Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi, genelde zorunlu durumlarda uygulanmaktadır. Örneğin, kişinin saç kökü aktif olmadığı gibi durumlarda eski saçına kavuşabilmesi için saç ekimi yapması zorunludur. Saçsızlığın oluştuğu alanlara çeşitli teknolojik yardımlar ve mikrocerrahi yöntemler ile saç nakledilmesi işlemine ise saç ekimi denmektedir. İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorsanız, Beylikdüzü saç ekim merkezi sayesinde saç dökülmesi gibi sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Saç Ekimi Kimlere Uygulanabilir?

Saç ekimi, her ne kadar genelde erkeklere uygulansa da saç kaybı gibi durumlar, erkeklere özgü değildir. Birçok kadında da çeşitli saç dökülmeleri meydana gelmektedir. Bu durum erkeklerde daha çok olduğu için saç ekimi, çoğunlukla erkeklere uygulanır. Özellikle günümüzde 50 yaşın üzerinde olan erkeklerin yüzde ellisinden fazlası, saç sorunları yaşamaktadır.

Saç ekimi, her yaştan yetişkine uygulansa da genelde orta yaşlı erkek ve kadınlara uygulanması tavsiye edilmektedir. Bunun sebebi ise erken yaşta saç sorunları yaşayan kişilerin saç köklerinin hala aktif olmasıdır. Hizmet bilgisi almak için Beylikdüzü saç ekimi merkezi ne başvurabilirsiniz.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi fiyatları, genelde saç ekimi merkezlerine göre değişiklik göstermektedir. Cerrahi ya da teknolojik yardımlar kullanılarak yapılan saç ekiminde kullanılan yöntem, fiyatları etkileyen en temel unsur olarak bilinir.

Bunların dışında saç ekimi fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise kişinin yaşadığı saç problemidir. Kişi, seyreklik ya da kellik gibi sorunlar yaşayabilir. Her bir saç sorunun ayrı bir fiyat politikası bulunmaktadır. Elitium hastanemiz, saç ekim merkezi niteliğindedir. En uygun saç ekimi fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

 

Bölüm Hekimleri